Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
ارزانترین روش مهاجرت به کانادا

آیا از خودتان پرسیدید ارزانترین روش مهاجرت در دنیا کدام است؟ و به کدام کشور است؟

بدون شک ارزانترین روش مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق روش اسکپرس اینتری به کشور کانادا میباشد.

در این روش شما نه نیاز به داشتن دارایی بالا دارید و نه هزینه زیادی باید صرف کنید.

تنها موردی که در این روش اهمیت دارد، تخصص شماست

ولی باید توجه داشته باشید که ارزانترین روش مهاجرت به کانادا، حتما آسانترین روش مهاجرت نیست و در این روش رقابت از سراسر دنیا بسیار تنگاتنگ است و با توجه به ظرفیت محدود این روش شما باید با رقیبانی از سراسر دنیا که اکثرا چینی، هندی و آسیای جنوب شرقی هستند رقابت نمایید و این شرایط هر روز سخت تر از گذشته میشود، بدین صورت که این روزها شما برای انتخاب شدن میباید شرایط ذیل را داشته باشید:

1- مدرک تحصیلی فوق لیسانس

2- سه سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

3- سطح زبان عالی (آیلتس 7)

4- و ترجیحا سن زیر 34 سال

مزیت این روش در این است که از همان ابتدای ورود به کانادا، اقامت دائم کانادا (PR)  را دریافت مینمایید واز کلیه حقوق شهروندان کانادا (به جز حق رای) برخوردار خواهید بود و پس از 3 سال اقامت از این روش میتوانید برای گرفتن حق شهروندی و پاسپورت کشور کانادا اقدام نمایید.

اگر خودتان بخواهید از این روش اقدام نمایید شاید 1000 دلار کانادا هم هزینه نداشته باشد ولی در نظر داشته باشید که این روش بسیار بسیار رقابتی و حساس میباشد و کوچکترین اشتباهی باعث  از دست دادن امتیاز و حذف شما از سیستم POOL میشود. پس بهتر است قبل از شروع با یک وکیل مهاجرت به کانادا خوب و متعهد مشورت نمایید و کار را به کاردان بسپارید تا با خیال راحت در حداقل زمان ممکن خود و خانواده خود را در کانادا بیابید. (نگران هزینه های وکیل مهاجرت به کانادا نباشید، در طول یکسال متوجه پرداخت آن هم نخواهید شد ولی در نهایت با اطمینان قدم برداشته و آرامش خیال خواهید داشت)

کشور کانادا از این طریق سعی دارد نیروی کار متخصص را از سراسر دنیا برای بازار کار خود جلب نماید که البته موفق هم بوده است و هر ساله بیش از 300000 نفر را از این روش انتخاب و دعوت مینماید. 

ارزانترین روش مهاجرت به کانادا روش اکسپرس اینتری میباشد.که شما میتوانید با مراجعه به مشاوران و وکلای سازمان مهاجرتی یارا بهترین ،آسانترین و ارزانترین روش مهاجرت به کانادا را انتخاب نمایید.

اگر شرایط فوق را دارید، قبل از آنکه دیر شود و شرایط مهاجرت سخت تر از این شود با مشاوران گروه مهاجرت یارا تماس حاصل نموده و برای روش اکسپرس اینتری اقدام بفرمایید.