Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
ارزانترین روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

اگر شما هم برای مهاجرت به کانادا به دنبال ارزانترین روش مهاجرت به کانادا میگردید ما در این مقاله سعی داریم تا تمام روش های ارزان مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنیم این مقاله که درباره ارزانترین روش مهاجرت به کانادا میباشد سعی دارد به مرور روش های ارزان را در مقاله قرار بدهد.

اگر شما آن دسته از افرادی هستید که می خواهید با کم ترین هزینه ممکن به کانادا مهاجرت کنید لازم است به زندگی اولیه در کانادا توجه ویژه ای داشته باشید .

زندگی اولیه به مدت زمانی گفته می شود تا بر شرایط منطبق شوید مدت زمانی که طول می کشد یک منزل کرایه کنید ، مدتی زمانی که طول می کشد یک شغل برای کسب درآمد پیدا کنید و مدت زمانی که طول می کشد تا هزینه و درآمدتان حداقل برابر شود .

به این مدت زندگی اولیه یک مهاجر می گویند که بسیار پر تنش و پر هزینه است فردی که بتواند این مدت را به حداقل برساند می توان گفت با کم ترین هزینه ممکن مهاجرت کرده است .

گروه مهاجرتی یارا راه های مهاجرت به کانادا با کم ترین هزینه را  آموزش می دهد.

امروز قصد داریم یکی از ارزانترین روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را به شما معرفی کنیم که این روش مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری میباشد.

شرایط جهت اقدام برای ویزای کارآفرینی مناطق کم جمعیت استان بریتیش کلمبیا

مطمئن باشید در حال حاضر در کل دنیا روشی آسان تر و ارزان تر از روش کارآفرینی مناطق کم جمعیت استان بریتیش کلمبیای کانادا نخواهید یافت.

حال برایتان کمی توضیح خواهم داد و شرایط را با ایران نیز مقایسه خواهیم کرد: 

 1. اثبات دارایی 300 هزار دلار در ایران، که این مرحله با ارز دولتی دلار کانادا در حدود 3200 تومان محاسبه میشود. پس اگر شما دارایی، ملک و یا خانه در هر جای ایران داشته باشید که قیمت آن 960 میلیون تومان و به بالا باشد، شما مشمول این روش شده اید!

2. دارا بودن حداقل 3سال مدیریت بیزینس شخصی یا 4 سال مدیرارشد یک شرکت در 5سال گذشته. اثبات این موضوع در ایران کار ساده ایست، شما یا برای خودتان فعالیت دارید و یا کافیست نامه ای از محل کار خود داشته باشید که عنوان نماید شما به مدت 4 سال به عنوان یکی از مدیران ارشد و تصمیم گیرنده در آن شرکت فعالیت داشته اید.

3. سرمایه گذاری مبلغ 100 هزار دلار کانادا در یک بیزینس در استان بریتیش کلمبیا. در این مرحله شما تعهد داده اید که مبلغ 100 هزار دلار را خرج خرید و یا راه اندازی یک کسب و کار در استان بریتیش کلمبیا نمایید و به شما مهلت داده خواهد شده بعد از این که وارد کانادا شده اید طی چند ماه این مبلغ را وارد کانادا نموده و صرف خرید مکان و یا تجهیزات مورد نیاز نمایید. مبلغ این پول در حال حاضر با ارز آزاد حدود یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان میشود که کافیست شما 100 میلیون تومان پس انداز داشته باشید (مبلغی معادل قیمت یک خودرو 206) به علاوه مبلغ فروش ملکی که قبلا اظهار نموده بودید، میتوانید پول لازم جهت این سرمایه گذاری را فراهم نمایید.

به همین سادگی! بقیه مراحل را به ما بسپارید

حال شما وارد کانادا شده اید، سرمایه شما تبدیل به دلار شده است و با آن کسب کاری را راه اندازی نموده اید و این سرمایه را حفظ و ارتقا داده اید و از روزی که فعالیت شما آغاز شود برایتان درآمد دلاری به ارمغان خواهد داشت. در این مرحله هیچ چیز دیگری لازم نیست به غیر از کمی سخت کوشی شما!

پس از گذشت یکسال از آغاز به فعالیت شما، اگر فعالیت سود ده باشد و به تعهدات خود عمل کرده باشید که ویزای کار شما تبدیل به درخواست برای اقامت دائم کانادا خواهد شد و با طی همین روند میتوانید طی چند سال پاسپورت کشور کانادا را اخذ نمایید، ولی اگر در بدترین حالت در طی دو سال فعالیت نتوانستید هیچ سودی کسب کنید و یا حتی نتوانستید فعالیت خود را آغاز کنید، میتوانید بیزینس خود را بفروشید و مابقی پول را به دلار با خود به ایران بازگردانید که بعید است با توجه به نرخ صعود دلار بازهم ضرر کرده باشید.

همانطور که قبلا یادآور شدیم مراحل فوق برای شهرهای استان بریتیش کلمبیا با جمعیت کمتر از 75000 نفر میباشد ولی اگر قصد دارید در خود شهر ونکوور سرمایه گذاری نموده و فعالیتی را آغاز نمایید کافیست که مبلغ دارایی و سرمایه گذاری فوق را دوبرابر نمایید که باز هم با توجه به شرایط روز مملکت خیلی عدد عجیبی برای راه اندازی یک کسب و کار در همین ایران خودمان نیز نمیباشد چه برسد برای کار و زندگی در یکی از بهترین کشور و شهرهای دنیا!

سازمان مهاجرتی یارا با تخصص در زمینه مهاجرت به کانادا (به خصوص از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی) به شما اطمینان خاطر می دهد در تمامی مراحل از جمله معرفی بهترین کسب و کارهایی که می توانید در کانادا خریداری نماید در کنار شما باشد تا در نهایت اقامت دائم و پاسپورت کانادا را برای خود و خانواده تان دریافت کنید. به تجربه و عملکرد ما اعتماد کنید.

کار را به کاردان بسپارید.