Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا (:University of British Columbia یا UBC به صورت خلاصه) در پوینت گری در شهر ونکوور، از استان بریتیش کلمبیای کانادا واقع است. 

مکان آن از مرکز شهر ۲۰ دقیقه فاصله دارد، و در همسایگی بسیاری از دریا کنارهای محلی استدریاکنار رک، از بزرگ‌ترین دریاکنارهای پوشش به اختیار جهان، از این جمله‌اندپارک منطقه‌ای پاسیفیک اسپیریت با مساحت ۷٫۶۳ کیلومترمربع مانند کمربند سبزی میان شهر و پردیس دانشگاه عمل می‌کند. در عین حال، تصویر کوه‌های پوشیده از درخت به شمال و اقیانوس آرام به غرب، دیدگاه ناحیه را تشکیل می‌دهند.

مساحت پردیس دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا ۱٫۷۵ کیلومترمربع است و ساختمان‌های آن ۱٬۰۹۱٬۹۹۷ مترمربع را اشغال می‌کنند. کادر تدریسی تمام‌وقت دانشگاه و دیگر کارکنان تمام‌وقت آن به ترتیب ۳٬۱۶۷ و ۴٬۶۱۲ نفر هستند. دانشجویان آن در دوره کارشناسی ۳۳٬۵۵۶، در دوره‌های کارشناسی ارشد و بالاتر ۷٬۳۷۹ و فارغ التحصیلان آن بیش از ۱۸۰٬۰۰۰ نفر از ۱۲۰ کشور دنیا هستند. رئیس کنونی دانشگاه مارتا پایپر است.

در ۲۰۰۴ دانشگاه بریتیش کلمبیا در مراسمی به شیرین عبادی به همراه دزموند توتو و دالای لامای چهاردهم دکترای افتخاری اهدا کرد.

دانشگاه بریتیش کلمبیا یکی از معروف‌ترین و خوشنام‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا می‌باشد. مطابق رده‌بندی معتبر نشریه تایمز در سال ۲۰۱۷، این دانشگاه ۳۶ امین دانشگاه دنیا و دومین دانشگاه معتبر کانادا به حساب می‌آید. دانشگاه تورنتو با رتبه ۲۲ دنیا و ۱ کانادا در صدر رده‌بندی دانشگاه‌های کانادا قرار می‌گیرد.

 

هزینه تحصیل دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا  برای یک سال در مقطع لیسانس برای دانشجویان بین‌الملل ۲۳,۳۰۰$

هزینه تحصیل برای یک سال در مقطع فوق لیسانس ۷,۷۹۳$

یرای تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا اگر بخواهید برای مقطع لیسانس در کانادا تحصیل کنید، شاید کم هزینه‌ترین دانشگاه برای شما بهترین انتخاب باشد. ولی اگر بخواهید در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌هایی مثل زیست‌شناسی دریایی یا داستان‌نویسی تحصیل کنید، قطعا بهترین گزینه برای شما دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور خواهد بود. بهترین دانشگاه در یکی از بهترین شهرهای دنیا، که از دانشجویان بین‌المللی در مقاطع فوق لیسانس و بالاتر فقط کمی بیشتر از دانشجویان کانادایی شهریه دریافت می‌کند. آب و هوا، طبیعت زیبا و خیره‌کننده، تنوع شهری و مردمی این دانشگاه را یکی از اولین انتخاب‌ها برای دانشجویان بین‌الملل قرار داده ‌است.بیشتر دانشجویان بین المللی اپلای دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا را برای تحصیل انتخاب میکنند.

https://www.ubc.ca/

 برای اطلاعات بیشتر و دریافت ویزا دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا با سازمان مهاجرتی یارا، تماس بگیرید. 

 

 

فرم ارزشيابي رايگان