Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
ارزانترین روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

اگر شما هم برای مهاجرت به کانادا به دنبال ارزانترین روش مهاجرت به کانادا میگردید ما در این مقاله سعی داریم تا تمام روش های ارزان مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنیم این مقاله که درباره ارزانترین روش مهاجرت به کانادا میباشد سعی دارد به مرور روش های ارزان را در مقاله قرار بدهد.

مهاجرت هنرمندان و ورزشکاران به کانادا

 

افراد هنرمند و ورزشکاران که در قصد ادامه فعالیت در کانادا را دارند میتوانند با دارا بودن شرایطی اقامت کانادا را دریافت کنند.

ارزانترین روش مهاجرت به کانادا

آیا از خودتان پرسیدید ارزانترین روش مهاجرت در دنیا کدام است؟ و به کدام کشور است؟

مهاجرت نیروی کار با تجربه کار در کانادا

افرادی که تجربه کار در کانادا را دارند میتوانند از این طریق برای اخذ ویزا کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت به انتاریو

بودجه دولت در این برنامه آزمایشی در جهت ایجاد "راه های جدید برای جذب مهاجرین ماهر" به مناطق کوچکتر اطراف استان انتاریو است.

مهاجرت نیروی کار فنی و حرفه ای  به کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار فنی و حرفه ای سازمان مهاجرتی یارا بهترین و سریع ترین روش اخذ ویزا کانادا را به شما نشان خواهد داد.

مهاجرت به انتاریو برای تکنیسین ها

برای مهاجرت به انتاریو از طریق نیروی فنی برای تکنیسین ها دولت برنامه اختصاصی برای کمک به بخش فناوری انتاریو در جذب نیروی ماهر دوره دیده در نظر گرفته هرچند جزئیات بیشتری از این برنامه هنوز ارائه نشده است. 

مهاجرت نیروی کار متخصص به کانادا

افرادی که میخواهند از طریق مهاجرت اقتصادی و از روش نیروی کار متخصص قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید شرایط زیر را دارا باشد.

مهاجرت به انتاریو از طریق Job Offer

یکی از روشهای مهاجرت به انتاریو از طریق کار است ،دولت انتاریو همچنین در جستجوی رانندگان کامیون و کارکنان پشتیبانی شخصی است

مهاجرت نیروهای کاری به کانادا

نیروهای کاری با داشتن شرایط خاصی می تواننددر یکی از سه گروه  قرار بگیرند و به کانادا مهاجرت کنند

برنامه های مهاجرتی جدید استان انتاریو- تورنتو کانادا

استان انتاریو با مرکزیت تورنتو در کانادا یکی از محبوبترین مقاصد برای سکونت از سوی مهاجران و مهاجرت به کانادا در سراسر جهان است. به عنوان محبوبترین ایالت برای مهاجرت به کانادا، تقریبا  40% از مردم کانادا "انتاریو" را خانه خود نامیده اند.

مهاجرت فامیلی برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی و سایر اقوام

شهروندان و مقیمان دائم کانادا می توانند برای خویشاوندان و اعضای خانواده خود که در لیست زیر آمده اند جهت اخذ ویزای اقامت دائم کانادا تشکیل پرونده دهند: 

مهاجرت از طریق اقتصادی و علمی به کانادا

برای مهاجرت به کانادا روشهای زیادی وجود دارد که یکی از سخت ترین و در عین حال راحت ترین روشهای مهاجرت از طریق اقتصادی و علمی میباشد.

مهاجرت فامیلی برای والدین، پدربزرگها و مادربزرگها

اداره مهاجرت کانادا، سالانه پرونده های بسیار زیادی از سراسر جهان برای مهاجرت دائم والدین، پدربزرگها و مادربزرگهای شهروندان و مقیمان دائم کانادایی پذیرش می کند. 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

یک از راه های مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک می باشد که در حال حاضر امکان پذیر است

مهاجرت از طریق خانواده

یکی از راحت ترین روش های اخذ ویزای کانادا ، مهاجرت از طریق خانواده به کانادا میباشد.

مهاجرت مخترعان و مبتکران

یکی از را های مهاجرات به کانادا مهاجرت مخترعان به کانادا است ، الیته این روش مهاجرت را با نام  مهاجرت مبتکران به کانادا نیز می شناسند