Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی

یکی از راه های مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق کارآفرینی است.

 دولت انتاریو سعی در جذب نیروی ماهر و کارآفرینان دارد لذا برنامه هایی را بدین منظور در دست اقدام دارد

مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی از جمله راه های مورد توجه دولت کانادا میباشد و دولت اعلام نموده که این کار باعث می شود انتاریو بیشتر به رقابت با دیگر استان ها بپردازد.

شما نیز در ادامه شرایط مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی را در زیر مشاهده می نمایید

حداقل دارایی خالص فعلی برای واجد شرایط بودن در این برنامه بستگی به این دارد که کسب و کار خود را کجا راه اندازی کنید:

حداقل 800.000 دلار کانادا دارایی خالص برای تورنتو بزرگ شامل شهرهای تورنتو، دورهام، یورک و پیل 

و مبلغ حداقل 600.000 دلار کانادا برای سرمایه گذاری و یا راه اندازی یک فعالیت اقتصادی در این شهرها لازم میباشد.

برای بقیه مناطق استان انتاریو میزان دارایی شخص کارآفرین 400.000 دلار کانادا و مبلغ سرمایه گذاری  کافی برای خرید و یا راه اندازی یک بیزینس 200.000 دلار کانادا میباشد.

برای کار آفرینان حوزه  ICT / Digital Communications  صرف نظر از جایی که آنها می خواهند کسب و کار خود را آغاز کنند حداقل 400.000 دلار کانادا دارایی خالص و 200.000 دلار کانادا سرمایه گذاری مورد نیاز میباشد.

لازم به ذکر است منظور از میزان داراییهای ذکر شده، ملک، املاک، پول نقد، سرمایه و... شما و همسرتان در سراسر دنیا میباشد که مبلغ دارایی هایتان در ایران هنوز با نرخ ارز دولتی به دلار کانادا تبدیل و محاسبه میگردد.

در بخش بالایی متن شرایط مهاجرت به تورنتو از طریق کارآفرینی را مطالعه نمودید اگر حائز شرایط هستید برای مشاوره بیشتر دریافت اطلاعات با گروه مهاجرتی یارا تماس حاصل نمایید و یا فرم ارزیابی رایگان را در وبسایت تکمیل بفرمایید تا کارشناسان یارا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.