Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به مانیتوبا از طریق کارآفرینی

برنامه کارآفرینی مانیتوبا برای بیشتر افراد صاحب مشاغل مانند مدیران شرکتها یا دارندگان پروانه کسب مناسب است. 

برنامه مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری ، که قبلا برنامه ی مهاجرت استانی مانتوبا نامیده می شد، برای جذب صاحبان و کارآفرینان با تجربه ی کسب و کار که قصد شروع یک کسب و کار یا راه اندازی مزرعه ای در مانیتوبا را دارند، طراحی شده است.

دو مسیر برای  متقاضیان مهاجرت به منیتوبا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد: مسیر اول، مسیر مهاجرت به مانیتوبا از طریق کارآفرینی و مسیر دوم مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری در مزرعه است که جایگزین برنامه ی استخدام استراتژیک مزرعه شده است.

برای اخذ اقامت مانیتوبا به اشخاص متقاضی که قصد مهاجرت به منیتوبا از طریق کارآفرینی اقدام کنند باید حداقل شرایط را دارا باشند. مانند اینکه دارایی آنها بالای ۳۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد و هچنین دارای سابقۀ کاری بالایی در زمینه های مدیریتی ، و یا مالک شرکتی باشند که بتوانند حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را به دست بیاورند. و شرط بعدی این است که باید داراییشان بالای ۳۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد و لازم نیست که این ۳۵۰٫۰۰۰ دلار را به عنوان سرمایه گذاری به دولت کانادا تحویل دهند. و زمانی باید سرمایه را به کانادا انتقال می دهند که از سوی دولت کانادا مورد تأیید قرار گیرند در آن زمان است که ۱۰۰٫۰۰۰ دلار را به عنوان وثیقه و امانت به ایالت مانیتوبا اهدا می کنند، سپس دو سال زمان دارد که مبلغ باقی مانده را که عبارت است از ۲۵۰٫۰۰۰ دلار ، را به عنوان مبلغ مورد نظر سرمایه گذاری در کشور کانادا سرمایه گذاری نماید.

متقاضیان برای مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری بایستی اقدامات زیر را انجام داده باشند:

داشتن مدرک زبان آیلتس

سفری به ایالت مانیتوبا داشته باشند

سفرهای اروپایی در حوزۀ شنگن داشته باشند

سوء سابق نداشته باشند

درخواستش برای سرمایه گذاری مانیتوبا رد نشده باشد

شما باید سه سال تجربه ، مالکیت کسب و کار در ۵ سال گذشته به عنوان صاحب یک کسب و کار داشته باشید.

حتی اگر شما صاحب کسب و کارهای مختلف باشید اما فقط درصدی از آن مالکیت برای شما باشد طبق جدول محاسبه می شود.

اگر شما صاحب کمتر از ۲۰% سهام شرکت باشید امتیاز شما همان در حد مدیریت شرکت محاسبه می شود.

به محض پذیرش باید ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را به عنوان وثیقه برای مهاجرت به مانیتوبا واریز نمایید. و اقامت ۵ ساله مانیتوبا به فرد داده می شود و ۲ سال زمان دارد تا سرمایه گذاری به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ دلار راه اندازی کنید و در آن زمان ۱۰۰٫۰۰۰ دلار را به عنوان وثیقه به دولت مانیتوبا واریز کرده بود را برداشت کند، و در غیر اینصورت اگر سرمایه گذاری انجام نشود ۱۰۰٫۰۰۰ دلار نزد ایالت مانیتوبا می ماند.

همراهان فرد متقاضی شامل همسر وی و فرزندان زیر ۲۱ سال می باشند. در نهایت اگر شما قصد مهاجرت به مانیتولبا کانادا را دارید سازمان مهاجرتی یارا، بیکی از برترین موسسات حقوقی در امر مهاجرت به کانادا در ایران و کادری مجرب از وکیل مهاجرت به کانادا و مشاور مهاجرت به کانادا همراه شما در این مسیر خواهند بود.

همچنین داوطلبینی که قصد مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری را دارند اگر شرایط زیر را داشته باشند نمیتوانند برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند.

وضعیت پناهندگی حل نشده ای در کانادا داشته باشند.

به طور غیرقانونی در کانادا باشند.

دستور اخراج آنها از کانادا صادر شده باشد.

ممنوع الورود به کانادا باشند.

در انتظار نتیجه ی درخواست برنامه ی استانی دیگری در کانادا باشند.

اگر هدفشان راه اندازی فعالیت های کشاورزی تولید محصولات اولیه است.

طی 12 ماه قبلی یکبار درخواستشان به برنامه ی MPNP-B رد شده باشد.

طی 24 ماه گذشته درخواستشان به خاطر ارائه ی اسناد نادرست یا جعل اسناد رد شده باشد.

با تشکر از اینکه مقاله ی مربوط  به مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی منیتوبا کانادا را تا به انتها مطالعه فرمودید . قابل توجه است که مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی منیتوبا کانادا یکی از راههای پر دردسر مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص سازمان مهاجرتی یارا میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را در باب مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، سرمایه گذاری در منیتوبا و … مطرح نمایید.