Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق سرمایه گذاری

ایالت نوااسکوشیا کانادابرای مهاجرینی که قصد اقامت در نوااسکوشیا را دارند شرایطی را قرار داده است که ما در اینجا به بعضی از آنها اشاره میکنیم.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

متقاضیان زندگی و مهاجرت کانادا ، می توانند برای مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق سرمایه گذاری برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا اقدام نمایند.ایالت نوااسکوشیا برای اشخاصی که تمایل به زندگی در این استان را دارند شرایطی قرار داده که بصورت رسمی برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا نامیده میشود.

مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق سرمایه گذاری برای صاحبان کسب و کار با تجربه و یا مدیران ارشد کسب و کار است که می خواهند برای دریافت اقامت نوااسکوشیا اقدام  کنند. آنها باید یک کسب و کار جدید را در استان شروع کنند و یا یک کسب و کار موجود را خریداری کنند، هم چنین باید در مدیریت روزمره حضور داشته باشند. پس از گذشت یک سال ، کارآفرین می تواند برای اقامت دائم نوااسکوشیا نامزد شود و برای مهاجرت به نوااسکوشیا کانادا دعوتنامه دریافت کند.

متقاضیان مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق کارآفرینی می بایست یک شغل در استان نوااسکوشیا ایجاد کنند یا بیزینسی که فعال است را خریداری نمایند و برای افراد مقیم کانادا در نوااسکوشیا کار ایجاد نمایند،در حالت کلی متقاضیان می بایست شرایط زیر را داشته باشند:

- دارا بودن دارایی ثابت برابر حداقل 600 هزار دلار کانادا برای مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق کارآفرینی یکی از مهمترین گزینه ها میباشد.

- سرمایه گذاری در یک بیزینس در نوااسکوشیا به مبلغ حداقل 150 هزار دلار کانادا

- تمایل به کار و زندگی و راه اندازی شغل در ایالت نوا اسکوشیا

- دارا بودن حداقل 3 سال مدیریت یک بیزینس که بیش از 33 درصد آن به نام باشد یا 5 سال تجربه مدیریت یک سازمان در طی 10 سال گذشته.

- دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه برابر CLB 5

- دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم که ارزیابی شده باشد.

- ارائه نامه جمع آوری اموال برای اثبات دارایی ثابت.

- ارائه بیزینس پلن برای شروع کار در نوااسکوشیا

- تمایل به زندگی در استان

- ایجاد کار برای یک نفر مقیم کانادایی

- در صورت خرید بیزینس باید نشان دهید که در 5 سال گذشته فعال بوده است.

- باید از استان برای دیدن بیزینس بازدید داشته باشیدو

- نمی توان با خرید ملک شخصی مانند خانه برای این برنامه اقدام نمود.

متقاضیان مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق سرمایه گذاری بایست توجه داشته باشند ویزای کارآفرینی و اقامت دائم کانادا مشروط به راه اندازی کسب و کاری میباشد که شخص پس از مهاجرت به کانادا راه اندازی میکند, اما شخص متقاضی هیچگونه محدودیتی برای تغییر مکان زندگی به هر شهر کانادا نخواهد داشت.

با تشکر از اینکه مقاله ی مربوط  به مهاجرت به نوااسکوشیا  از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی را تا به انتها مطالعه فرمودید . در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را در باب مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، سرمایه گذاری در نوااسکوشیا و … مطرح نمایید.