Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری کانادا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا میباشد. کانادا دومین کشور پهناور جهان است و جز ده کشور برتر دنیا از نظر اقتصادیست اقتصاد کانادا در حال پیشرفت است و محیط و فرهنگ کانادا بسیار برای کارآفرینی ایده آل است.

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق استانها و ایالتها یکی از راههای اخذ اقامت دائم نیوفاندلند و لابرادور می باشد.هر یک از استانهای کانادا متناسب با نیازهای آن استان برنامه مهاجرتی خاص خود را دارند.یکی از این ایالتها ،نیوفاندلند و لابرادور می باشد که برنامه مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری از اصلی ترین نیاز ایالت نیوفاندلند و لابرادور میباشد.

 متقاضیان مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا می توانند از طریق برنامه مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت در نیوفاندلند و لابرادور اقدام نمایند.

متقاضیان مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق کارآفرینی جهت تشکیل پرونده باید حداقل ۳ سال در ۵ سال اخیر سابقه اشتغال مدیریتی یا اداره کسب و کار خصوصی (اداره مغازه، دفتر کار، غیره) داشته و ارزش دارایی های ایشان به میزان حداقل ۶۰۰،۰۰۰$ کانادایی برسد. همچنین متقاضیان مهاجرت به  نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس جنرال با نمره ۴ یا ۵ داشته یا توانایی اخذ آن در آینده نزدیک را داشته باشند. و درنهایت متقاضیان مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری باید با ارائه یک طرح توجهی بیزنسی، اعلام آمادگی و تعهد به انجام سرمایه گذاری در نیوفاندلند و لابرادور به میزان ۱۵۰،۰۰۰$ تا ۲۵۰،۰۰۰$ در کانادا پس از قبولی و ورود به کانادا را به اداره مهاجرت به کانادا ارائه کنند.

 متقاضیان مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم نیوفاندلند و لابرادور، با انتخاب گزینه مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

برنامه های مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق کارآفرینی ، در هر زمان می تواند تغییر و یا بسته شود .جهت ارزیابی و امکان سنجی شرایط مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور با مشاورین مهاجرت به کانادا یارا تماس حاصل فرمایید.

از آنجا که ظرفیت پذیرش پرونده برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق کارآفرینی بسیار محدود است، اگر شرایط و تمایل به تشکیل پرونده دارید در اسرع وقت با ما در تماس باشید. همچنین با تکمیل فرم ارزشیابی رایگان میتوانید شرایط خود را برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور را بسنجید.