Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی

برای مهاجرت به هر منطقه باید از تمامی شرایط و قوانین و مقررات آن با خبر باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید در این مطلب قصد داریم راجع به مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند صحبت کنیم

مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند کانادا یکی از مقصدهای مهاجرتی ارزان و سریع کانادا است. مهاجرت به کانادا از طریق روش های مختلف امکان پذیر است که مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی از آن جمله است.

ایالت پرنس ادوارد آیلند از تازه واردانی که تمایل دارند از فرصت های زندگی در کوچکترین استان کانادا استفاده کنند، استقبال می کند. با توجه به پیشینه به وجود آمدن کشور کانادا، ایالت پرنس ادوارد آیلند کانادا تاریخچه طولانی و با قدمت، از ورود تازه واردانی که برای مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی وارد این جزیره میشدند اسقبال گرمی از آنان میکردند.

طبق توافق هایی که میان دولت استان پرنس ادوارد آیلند و دولت فدرال کانادا انجام گرفت، به پرنس ادوارد اجازه ارائه خدمات مهاجرت پرنس ادوارد آیلند داده شد و برنامه استانی پرنس ادوارد مسئول بررسی پرونده هاي تمام تازه واردان بین المللی به جزیره پرنس ادوارد گشت.

برای مهاجرت به کانادا از طریق استانی پرنس ادوارد آیلند، اداره مهاجرت استان پرنس ادوارد آیلند مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق سرمایه گذاری را ارائه میدهد. به دليل نيازهاي جمعيتي و اقتصادي پرنس ادوارد آیلند، از متقاضیان مهاجرت به اين جزيره انتظار می رود تا از طریق زندگی، کارآفرینی و سرمایه گذاری در پرنس ادوارد آیلند تاثير مثبتي بر اقتصاد و فرهنگ اين جزیره بگذارند. از مزایای روش کارآفرینی در پرنس ادوارد آیلند  اعطای اقامت دائم پرنس ادوارد آیلند به محض ورود متقاضی به کانادا و همینطور امکان تشکیل پرونده بدون سابقه مدیریت می باشد.

خلاصه شرایط مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی به شرح زیر میباشد:

قصد اقامت در استان پرنس ادوارد آیلند

سابقه کار مدیریتی

دارایی خالص حداقل 600،000$ کانادایی از اصلی ترین شرایط مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق سرمایه گذاری میباشد.

تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ 150,000$ برای خرید یا تاسیس یک بیزینس در استان پرنس ادوارد آیلند

تعهد به پرداخت 200,000$ به صورت امانی تا زمان رفع شرط  مهاجرت

مدیریت مستقیم کسب و کار خریداری شده در استان پرنس ادوارد آیلند

بازه سني 21 تا 59 سال

مدرك تحصيلي ديپلم و بالاتر

دانش مدرک زبان انگلیسی IELTS با نمره حداقل4

با اقدام از این روش اقامت دائم کانادا را از ابتدا دریافت خواهید کرد.

استان پرینس ادوارد آیلند از متقاضیانی که مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی را انتخاب نموده اند استقبال می کند.

با تشکر از شما که مقاله مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق سرمایه گذاری را تا انتها مطالعه نمودید سازمان مهاجرتی یارا با دارا بودن برترین وکیل مهاجرت به کانادا و مشاور مهاجرت به کانادا به شما عزیزان اطمینان میدهد که راحت ترین و سریع ترین راه برای مهاجرت به کانادا را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

همچنین شما میتوانید با پر کردن فرم ارزشیابی رایگان شرایط خود را برای مهاجرت به کانادا را بسنجید.