Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا

این روزها امکانی فراهم شده است که افراد می توانند با خرید همه یا دست کم ۵۱ درصد سهام یک بیزنس و یا با داشتن یک طرح تجاری قوی، ویزای کاری کانادا را دریافت کنند.

این امکان را سازمان مهاجرت به کانادا فراهم کرده است.سریعترین روش جهت کسب اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا میباشد.

در روش مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا شما میتوانید در کمتر از ۸ماه در کانادا  بیزنس و درآمد خود را داشته باشید.

فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق خرید شرکت در کانادا  با ویزای کار وارد کانادا شده و پس از یک سال و با ارائه مدرک زبان آیلتس از ۵ به بالا تقاضای اقامت دائم کانادا را میدهد .

فرزندان و همسر متقاضی نیز با این ویزا به کانادا وارد میشوند و فرزندان آنها بسته به مدرسه و شهر میتوانند تحصیل رایگان را در کانادا داشته باشند.مکان این بیزنس در هر کجای کانادا میتواند باشد.

لازم به ذکر است که ارزش بیزنس خریداری شده بایستی از ۱۵۰/۰۰۰ دلار کانادا به بالا باشد. و اسناد دال بر سود دهی آن در سالهای گذشته موجود باشد همچنین دو نفر مقیم کانادا در آن مشغول به کار باشند.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا شامل دو مرحله  می باشد

• مرحله اول کسب ویزای کار کانادا از طریق خرید بیزینس

• مرحله دوم کسب اقامت دائم کانادا یکسال پس از ورود به کانادا و مدیریت بیزنس

مرحله اول

در این روش متقاضی مهاجرت به کانادا میبایست برای خرید حداقل ۵۱ درصد سهام یک بیزینس فعال کانادا با صاحب آن به توافق برسد و قرارداد خرید را امضا نماید. معمولا قسمت کمی از هزینه خرید بیزینس به صاحب آن پرداخت  شود و پرداخت مابقی منوط به دریافت ویزای کار می شود .

در این روش متقاضی از درج تبلیغات پیشنهاد کاری (جاب آفر) در وب سایت ها و روزنامه های کانادا معاف  میباشد.

پس از اخذ LMIA متقاضی باید برای ویزای کار اقدام نماید لازم به ذکر است به همسر متقاضی ویزای کار اوپن و به فرزندان زیر ۲۲ سال ایشان ویزای تحصیلی و کار اهدا میگردد

مرحله دوم

متقاضی پس از اخذ ویزای کار میبایست وارد کانادا شده و مبلغ باقی مانده خرید سهام بیزینس را پرداخت نماید و سپس باید به مدت یکسال فعالیت مستمر در بیزینس داشته باشد (به عنوان یکی از مدیران بیزینس) پس از یکسال مدیریت بیزینس، متقاضی  میتواند جهت کسب اقامت دائم کانادا اقدام نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت سازمان مهاجرتی یارا مراجعه کرده یا با کارشناسان ما در تماس باشید.