Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به کانادا از طریق خرید رستوران در کانادا

قابل توجه افردی که مایلند با خرید کل یا بخشی از یک بیزنس موجود و فعال در کانادا بدون از دست دادن سرماایه و در کوتاهترین زمان ممکن اقامت دائم کانادارا دریافت کنند.

 اداره مهاجرت به کانادا موفق شده است که بیزینس هایی را که بر اساس استانداردهای اداره مهاجرت کانادا واجد شرایط می باشند را شناسایی و به علاقه  مندان  معرفی  کند. لذا بواسطه این برنامه متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا را دارند ، می توانند با سرمایه گذاری و خرید رستوران در کانادا  واجد شرایط مهاجرت به کانادا شوند.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید رستوران یا مشارکت در آن مقدور است. منتها به طور معمول چنین کاری با صدور ویزا و مجوز کار آغاز میشود و در نهایت منتهی به گرفتن اقامت دائم کانادا می شود. نظر به آنکه این روش  کاملا بستگی به میزان سرمایه گذاری شما و همین طور سوابق کاری و تجاری شما دارند.

وجود پیشنهاد  رسمی مورد تایید اداره منابع انسانی کانادا از عواملی است که موجب آرامش خاطر بیشتر متقاضیان مهاجرت به کانادا می‌شود. چه در جهت تامین درآمد و هزینه زندگی، چه در زمینه‌ی دریافت اقامت دائم کانادا . با توجه به مورد نیاز بودن  این شغل، از آن دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا که سابقه مدیریت رستوران ، کافی شاپ و یا فست فود را داشته باشند دعوت می‌شود تا جهت دریافت کار و اقامت کانادا از طریق خرید رستوران در کانادا با سازمان مهاجرتی یارا در ارتباط باشند.

 از آنجا که برای موفقیت در طرح مهاجرت به کانادا از طریق خرید رستوران در کانادا لازم است ثابت گردد که اجرای طرح توسط متقاضی به ایجاد منافع اقتصادی چشمگیر و اشتغالزایی در کانادا می انجامد 

در راستای ارتقای کسب و کار باید حداقل نیروی انسانی کنونی در آن کسب و کار تا پایان دوره کاری متقاضی حداقل حفظ شده و ترجیحا افزایش یابد.

لزومی به هم سو بودن سوابق مدیریتی پیشین متقاضی با کسب و کار مورد نظر جهت خرید رستوران در کانادا وجود ندارد. به طور مثال فردی دارای ۵ سال سابقه مدیریت پخش مواد غذایی میتواند جهت خرید یک رستوران اقدام کند.

کسب و کارهای نوپا، استارت آپ ها و یا هر کسب و کار که از قدمت کافی (به جهت ارایه گزارش های مالیاتی خود در کانادا) برخوردار نباشد در این طرح مورد قبول قرار نمیگیرند.

مزایای مهاجرت از این طریق علاوه بر اطمینان از داشتن شغل این دسته از افراد می‌توانند برای اعضای خانواده خود نیز اقامت کانادا دریافت کنند و همراه با خانواده به کانادا مهاجرت کنند. این پروسه بعد از یک سال به اقامت دائم می‌انجامد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت سازمان مهاجرتی یارا مراجعه کرده یا با کارشناسان ما در تماس باشید.