Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
مهاجرت به کانادا از طریق خرید مغازه در کانادا

امروزه یکی از راه های دریافت ویزای کانادا و اقامت دائم کانادا خرید یا ایجاد یک کسب و کار در این کشور می باشد.

متقاضیان مهاجرت به کانادا از این روش می توانند تمام سهام یا حداقل 51 درصد از سهام یک بیزینس را خریداری نمایند.

بیزینس مورد نظر می تواند خرید شرکت یا خرید مغازه در کانادا باشد. محل کسب و کار نیز ممکن است متعلق به مالک بیزینس بوده و یا اجاره ای باشد.

 کشور کانادا به دلایلی از جمله مهاجر پذیر بودن، جاذبه های توریستی و تفریحی و انگلیسی بودن زبان آن گزینه بسیار مطلوبی برای مهاجرت افراد می باشد، خرید مغازه در کانادا موضوعی است که در سالیان گذشته مورد توجه واقع شده است و افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق خرید مغازه در کانادا هستند و قصد دارند اقامت کانادا را به دست آورند به گزینه خرید مغازه در کانادا رجوع کنند. نکته ای که باید مدنظر قرار گیرد این است که افرادی که با سرمایه گذاری در کانادا یا خرید مغازه در کانادا مواجه هستند حتما باید قبل از اقدام، اطلاعات لازم و کافی در زمینه خرید مغازه در کانادا را اخذ کنند و سپس اقدام به این عمل نمایند.

شما از طریق خرید مغازه در کانادا می توانید کسب و کاری راه بی اندازید تا یک درآمدی برای شما باشد و هم روشی برای اقامت گرفتن شما در کانادا باشد. به هرحال اقامت کانادا از طریق خرید مغازه در کانادا راهی مناسب و به صرفه میباشد. 

خرید مغازه در کانادا پیچیدگی های زیادی دارد. به عنوان مثال سودآوری واحد تجاری، مجوز های مورد نیاز، نحوه مدیریت ، مسایل مربوط به اتحادیه های کارگری و هزار و یک پارامتر دیگر مسأله خرید مغازه در کانادا را تحت تأثیر قرار می دهند.  معمولا برای خرید اینگونه واحدها علاوه بر داشتن یک نماینده معتمد به خدمات یک وکیل مجرب و کارآمد نیاز دارید .

در هر حال تحت شرایطی  ممکن است واجد شرایط خرید یا ایجاد یک بیزینس در کانادا شوید. گام اول در راه مهاجرت به کانادا از طریق خرید مغازه در کانادا این است که یک فرصت بیزینسی فعال و مناسب پیدا کنید.

 گرفتن اقامت کانادا از طریق خرید مغازه در کانادا مقدور است. منتها به طور معمول چنین کاری با صدور ویزا و مجوز کار آغاز و در نهایت منتهی به گرفتن اقامت دائم کانادا می شود. نظر به آنکه این روش ها کاملا بستگی به میزان سرمایه گذاری شما و همین طور سوابق کاری و تجاری شما دارند.

اگر مایل هستید از این طریق به کانادا مهاجرت کنید با شرکت خدمات مهاجرتی یارا تماس بگیرید .