Info@Yaraimmigration.com

مهاجرت به نیوبرانزویک،دریافت ویزای نیوبرانزویک،شرایط اقامت دائم نیوبرانزویک

آخرین به روز رسانی در 31 ارديبهشت 1398

ایالت نیوبرانزویک یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا با جمعیتی در حدود ۷۶۰۰۰۰ نفر می‌باشد. مناطق بکر در این استان به وفور یافت می‌شود. ۸۵ درصد نیوبرانزویک پوشیده از جنگل است. همچنین چندین جزیره ساحلی در این استان موجود می‌باشد.سنت جان بزرگترین شهر  و فردریکتون  مرکز این استان می‌باشند. شهر Moncton دیگر مرکز مهم شهری این استان محسوب می‌گردد. این استان دو زبان رسمی دارد. ۳۵ درصد آن‌ها فرانسوی (که زبان اول محسوب می‌شود) صحبت می‌کنند و ۶۵ درصد مابقی انگلیسی زبان هستند.

این استان دارای منابع سرشار طبیعی بوده که بخش اصلی اقتصاد استان را تشکیل می‌دهد. با توجه به مساحت زیاد جنگل‌ها، محصولات چوبی از صادرات اصلی این استان می‌باشد. امروزه این استان دارای اقتصاد مدرن خدماتی از جمله خدمات مالی و بیمه‌ای می‌باشد. 

تمامی شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا می‌توانند تا ۲۰ سالگی از مهد کودک تا پایان دبیرستان از تحصیلات رایگان دولتی استفاده کنند. در این استان تحصیلات به دو زبان انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌شود. این استان سرآمد استفاده از فناوری در آموزش بوده و تمامی کلاسهای مدارس آن مجهز به اینترنت می‌باشند. این استان بالاترین نرخ فارغ‌التحصیلی از دبیرستان را در   کانادا دارد. (۸۶ درصد) تحصیل در دانشگاه های کانادا یکی مهمترین روش های مهاجرت به کانادا میباشد. 

چهار دانشگاه دولتی با ۷ دانشگده، یک کالج با ۱۱ ساختمان، دو مؤسسه فنی، چندین کالج مذهبی خصوصی کوچک و مدارس خصوصی کارآموزی در این ایالت نیوبرانزویک موجود است. هزینه‌های دانشگاه از لحاظ گرانی مقام سوم را در کانادا دارد (۵۰۰۰ $). وزارت آموزش این استان جهت تسهیل آموزش وام و بورسیه ارائه می‌دهد. هر یک از دانشگاه‌ها نیز بورسیه خاص خود را ارائه می‌دهند.

هر ساله صدها نفر وارد این استان می‌شوند. این استان جهت جذب مهاجر در برنامه انتخاب استانی PNP شرکت دارد تا به روند مهاجرت به نیوبرانزویک و صدور ویزا نیوبرانزویک سرعت ببخشد. در این برنامه روش‌هایی برای دارندگان پیشنهاد کار در این استان و سرمایه‌گذاران وجود دارد.

اگر تمایل به مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا را دارید میتوانید تمام شرایط مهاجرت به نیوبرانزویک به طور کامل در سایت سازمان مهاجرتی یارا موجود میباشد.