Info@Yaraimmigration.com

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور ،صدور ویزا نیوفاندلند و لابرادور ،شرایط مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور

آخرین به روز رسانی در 07 خرداد 1398

نیوفاندلند و لابرادور از شرقی‌ترین استان‌های کانادا است. ایالت نیوفاندلند و لابرادور در شمال شرق آمریکای شمالی واقع شده و با اقیانوس اطلس مرز ساحلی دارد. مرکز استان و در عین حال بزرگ‌ترین شهر آن سینت جانز است.

استان نیوفاندلند و لابرادور دو بخش اصلی دارد: جزیره نیوفاندلند و منطقه لابرادور که در شمال غربی جزیره واقع است. مساحت نیوفاندلند و لابرادور با هم ۴۰۵٬۲۱۲ کیلومتر مربع و جمعیت این استان ۵۱۴ هزار نفر است. در حدود ۹۴ درصد از جمعیت نیوفاندلند و لابرادور کانادا در جزیره نیوفاندلند سکونت دارند که نیمی از آن‌ها شبه‌جزیره آوالون ساکن‌اند.

این استان از دیدگاه زبانی همگن‌ترین استان کانادا است و زبان مادری ۹۷٫۶ درصد از ساکنان آن در سرشماری سال ۲۰۰۶ انگلیسی بوده‌است. در این استان گویش خاصی از انگلیسی رایج است که «انگلیسی نیوفاندلندی» نام دارد. در لابرادور، گویش‌های بومیان اینو-آیمون و اینوکتیتوت نیز صحبت می‌شود.

در گذشته در نیوفاندلند بخشی از مردم به فرانسوی و ایرلندی و زبان منقرض‌شده بیوتهوک نیز سخن می‌گفتند.برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور باید نمره زبان انگلیسی شما بالا باشد.

شهر سینت جانز، مرکز استان، بیستمین شهر بزرگ کانادا است و حدود ۴۰ درصد از جمعیت نیوفاندلند و لابرادور در این شهر زندگی می‌کنند.

منطقه این استان در قدیم مستعمره و جزئی از قلمرو پادشاهی بریتانیا بود و در ۳۱ مارس ۱۹۴۹ با نام نیوفاندلند به عنوان استان دهم ضمیمه کنفدراسیون کانادا شد. در ۶ دسامبر ۲۰۰۱ و به هنگام اصلاح قانون اساسی کانادا، نام این استان نیز به «نیوفاندلند و لابرادور» تغییر یافت. در زبان گفتاری مردم کانادا هرچند، هنوز هم عادتاً به کل استان نیوفاندلند و به منطقه غیرجزیره‌ای آن لابرادور گفته می‌شود.

ایالت نیوفاندلند و لابرادور در ارتباط با چیزهایی که برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور می‌توان یا نمی‌توان آن‌ها را به داخل نیوفاندلند و لابرادور کانادا آورد، قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارد. این قوانین مواردی مثل غذا، الکل، محصولات نیکوتینی، گیاهان، حیوانات، ماشین‌آلات، اتومبیل‌ها و سایر محصولات را دربرمی گیرند. برای اجتناب از مشکلات احتمالی، اقلام فهرست مجاز و غیرمجاز را بررسی کنید.شرایط مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور بسیار سختگیرانه بررسی و انجام میشود. همچنین باید بدانید که برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور آوردن اقلام خاص از چه رویه‌ها و قواعدی باید پیروی کنید.

موسسات آموزش عالی دولتی این استان شامل Memorial University of Newfoundland و College of theNorth Atlantic می باشد. شهریه دانشگاه ها از لحاظ ارزانی مقام دوم را در کانادا دارند (2,600$ در سال). به علاوه چندین موسسه خصوصصی کارآموزی و مهارت آموزی با نظارت دولت در این استان موجود می باشد. در ضمن 27 کالج کارآموزی خصوصی با ارائه تحصیلات و آموزش فنی مربوط به کار در این استان موجود هستند.برای تحصیل در دانشگاه های کانادا استان نیوفاندلند و لابرادور بیشترین متقاضی را برای تحصیل دارد.

این استان مقصد اصلی مهاجرت به کانادا نمی باشد ولی مهمانوازی و خون گرمی مردمان این استان، افرادی را که برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور اقدام میکنند را به سمت خود جذب می کند. این استان جهت تسهیل روند مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور در برنامه انتخابی استانی شرکت دارد. این برنامه به روند مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور و صدور ویزا نیوفاندلند و لابرادور سرعت می بخشد. این استان در صدد جذب نیروی متخصص و سرمایه گذار و نیروی انسانی جهت تغییر شکل اقتصاد این استان می باشد.این استان برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری شرایط مطلوب تری نسبت به سایر استانهای کانادا را دارد.

در این مقاله سعی داشتیم تا اطلاعات مختصر و مفیدی را در مورد شرایط مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا و مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق سرمایه گذاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.اگر شما قصد مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق کارآفرینی را دارید میتوانید با وکیل مهاجرت به کانادا سازمان مهاجرتی یارا تماس بگیرید.

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق کارآفرینی تخصص ماست.