Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشند در وهله اول باید اقدام به سپردن امور حقوقی خود به یک وکیل آگاه کنند‌.

به طور کلی وکیل مهاجرت به کانادا مانند دادستانی است که میتواند در مصاحبه مهاجرت با موکل خود شرکت کند و به موکل خود در این زمینه کمک نماید، که این وکیل باید بسیار مورد اطمینان باشد.

حضور وکیل مهاجرت برای انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت به قدری ضروری و مهم است که در کانادا استفاده نکردن از دانش و مهارتهای وکیل مهاجرت و کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت و مجوزهای قانونی، جرم تلقی می شود و برای دو طرف مجازات هایی در نظر گرفته خواهد شد.

اگر متقاضی برای مهاجرت به کانادا وکیل بگیرد،باید هزینه وکیل مهاجرت به کانادا را در نظر بگیرد. 

برای وکلا نرخ ثابتی موجود نیست. اما معمولا هزینه وکیل مهاجرت به کانادا بر حسب دلار بوده و این مبلغ بسته به وکیل، متفاوت خواهد بود.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا برای انجام کار مهاجرت همچون سایر امور حقوقی ممکن است متفاوت باشد.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا نسبت به تخصص و مهارت آن وکیل می تواند بیشتر یا کمتر باشد. این به سابقه ، تخصص و مهارت آن وکیل بستگی دارد .این نکته بسیار مهم است که توانایی وکیل در به انجام رساندن این پرونده چقدر است و چند درصد پرونده های گرفته شده را به انجام رسانده است.

در این مسئله اشتباه رایج افراد این است که به آژانس های مسافرتی یا دفاتر غیر حقوقی مراجعه می کنند. اما آن ها فقط حکم یک واسطه دارند و کار وکالت انجام نمی دهند. به این دلیل قیمت پایین تری نسبت به قیمت وکیل مهاجرت به کانادا دریافت میکنند تا بتوانند با دیگر آژانس ها رقابت کنند و صرفا به پورسانتی که از این واسطه گری عایدشان می شود توجه دارند و نهایتا پرونده را به هر وکیلی که مبلغ کمتری دریافت کند می سپارند و اهمیتی به اینکه پرونده به سر انجام می رسد یا نه ندارند .

مجموعه مهاجرتی یارا با بهره گیری از برترین وکلای مهاجرت به کانادا تمام امور مهاجرت را با ارزانترین وکیل مهاجرت به کانادا انجام میدهد و به شما این اطمینان را میدهد که بدون استرس و با خیالی راحت  اقامت خود را به کشور کانادا به دست آورید.