Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
هزینه ویزای کانادا

برای محاسبه اینکه برای هزینه ویزای کانادا چقدر پول لازم دارد باید پارامترهای زیادی را در نظر گرفت.

بدون شک باید به این نکته دقت کرد که ویزای کانادا از زمان تصمیم‌گیری و اقدام تا مرحله دست‌یابی به آن، مراحل مختلفی دارد که هر یک از این مراحل، نیاز به هزینه کردن دارند. بنابراین تمام هزینه‌هایی که از ابتدای درخواست ویزای کانادا ممکن است ایجاد شود می‌تواند هزینه ویزای کانادا محسوب شود. در برخی موارد گزینه‌هایی وجود دارد که امکان دارد سفر به کانادا را برای شما بدون هزینه فراهم کند. در سازمان مهاجرتی کانادا سیستمی وجود دارد که به طور سریع طرح‌ریزی شده است و به متقاضیان ویزا که امتیازات لازم را به دست آوردند و دارای شرایط لازم برای درخواست ویزا از طریق مهاجرت باشند امکان می‌دهد که بدون هزینه در این سیستم ثبت نام کنند.

هزینه اخذ ویزای کانادا به دو صورت تفکیک شده است. بخشی از هزینه های دریافت ویزای کانادا مربوط به هزینه هایی است که به سفارت کانادا برای تهیه مدارک و دعوتنامه و ..... می پردازید. این هزینه ها تقریبا ثابت هستند ولی ممکن است در بعضی موارد نیز تغییراتی در هزینه ها ویزای کانادا ایجاد شود. بخش دیگر هزینه ها، مربوط به شرکت و موسسه ای است که شما، برای دریافت ویزای کانادا به آن مراجعه کرده و با راهنمایی و مشاوره دادن به افراد متقاضی، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزا را از جانب شما انجام می دهد. در صورت سپردن پروسه پیچیده اخذ ویزای کانادا به یک شرکت حرفه ای و تخصصی و با تجربه مانند سازمان مهاجرتی یارا، صرفه جویی بسیار زیادی در وقت و هزینه های خود خواهید نمود و همچنین احتمال ریجکت شدن خود را به حداقل می رسانید.

برخی هزینه های قابل پرداخت برای پروسه اخذ ویزای کانادا عبارتند از هزینه انگشت نگاری ، هزینه دعوت نامه ، هزینه وقت سفارت و هزینه وکیل میباشد.

مقدار هزینه ویزای کانادا برای انواع مختلف ویزا متفاوت است. واضح است که هزینه اخذ ویزای کانادا را نمی‌توان به صورت دقیق برآورد کرد زیرا مقدار هزینه و پولی که متقاضی باید پرداخت کند بر اساس نوع مهاجرت فرد، متفاوت است. این نوع هزینه باید بر اساس نوع مهاجرت فرد و نوع شرایط هر متقاضی به صورت جداگانه حساب شده و مورد بررسی قرار گیرد.

 برای اطلاع از هزینه اخذ ویزای کانادا میتواند به سایت سازمان مهاجرتی یارا مراجعه کرده یا با وکیل مهاجرت به کانادا یا کارشناس مهاجرت به کانادا سازمان مهاجرتی یارا تماس بگیرید.

مهاجرت به کانادا تخصص ماست.