Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
ویزای دانشجویی کانادا

    تحصیل در دوره های زبان: متقاضیان تحصیل در دوره های زبان انگلیسی و یا فرانسه میتوانند

پذیرش زبان از یکی از دانشگاه ها، کالج ها و سایر مراکز آموزشی زبان در کانادا دریافت کنند. مدت زمان آموزش زبان بین 6 ماه تا یکسال طول میکشد.

 

 تحصیل در کالج: متقاضیان تحصیل در بسیاری از دوره های فنی، مهندسی، کاربردی و هنری میتوانند به دلیل شرایط ورود آسان تر (لازم نبودن معدل بالا و نمره زبان بالا به مانند شرایط ورود به دانشگاه)، پذیرش تحصیلی از یک کالج کانادایی دریافت نمایند.

 

 تحصیل در دانشگاه: متقاضیان تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری میبایست دارای معدل بالا و مدرک IELTS Academic باشند. در صورتیکه متقاضی دارای نمره زبان کافی برای دانشگاه مربوطه نباشد، میبایست در دوره زبان دانشگاه شرکت نماید.

 

کار در زمان تحصیل: اداره مهاجرت کانادا به دانشجویان خارجی اجازه کار پاره وقت (20 ساعت در هفته) در هنگام تحصیل را میدهد که میتواند در محیط داخل و یا خارج از دانشگاه مشغول به کار شود. همچنین همسر دانشجویان نیز میتوانند در زمان تحصیل همسر خود در کانادا به طور تمام وقت کار کنند.

 

لازم به ذکر است، دانشجو میبایست توانایی پرداخت تمام هزینه های زندگی و تحصیل خود و خانواده خود را داشته باشد و قبل از ورود به کانادا مدارک و مستندات مالی خود را برای دولت کانادا به اثبات برساند.

 

برای اطلاعات بیشتر با سازمان مهاجرتی یارا، تماس بگیرید.