Info@Yaraimmigration.com 46016638 -021
ویزای کارآفرینی کانادا

دریافت ویزای کارآفرینی کانادا از طریق برنامه مهاجرت کارآفرینی امکان پذیر میباشد.برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا از برنامه های استانی کانادا می باشد.

این یعنی متقاضیان جهت تشکیل پرونده باید از طریق اداره مهاجرت استان انتخابی خود اقدام کنند. بطور کلی در تمام روشهای ویزای کارفرینی استانی کانادا، متقاضیان این روش با تعهد به سرمایه گذاری جهت تاسیس یک کسب و کار در استان مربوطه در کانادا می توانند برای خود و تمام خانواده خود ویزای کارآفرینی کانادا را اخذ کنند. با وجود شباهت در شرط اصلی این روش مهاجرت (تاسیس بیزنس در کانادا) جزییات و مواردی حقوقی بسیاری در هر روش وجود دارند که کاملا روش مهاجرت کارآفرینی هر استانی را منحصر به فرد می کند. مواردی مانند، نوع ویزای ارائه شده، میزان سرمایه گذاری، شرایط و مدارک موردنیاز متقاضی جهت تشکیل پرونده از این قبیل جزییات هستند.

متقاضیان اخذ ویزای کارآفرینی کانادا جهت تشکیل پرونده باید حداقل ۳ سال در ۵ سال اخیر سابقه اشتغال مدیریتی یا اداره کسب و کار خصوصی (اداره مغازه، دفتر کار، غیره) داشته و ارزش دارایی های ایشان به میزان حداقل ۶۰۰،۰۰۰$ کانادایی برسد. همچنین متقاضیان دریافت ویزای کارآفرینی کانادا باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس جنرال با نمره ۴ یا ۵ داشته یا توانایی اخذ آن در آینده نزدیک را داشته باشند. و درنهایت متقاضیان باید با ارائه یک طرح توجهی بیزنسی، اعلام آمادگی و تعهد به انجام سرمایه گذاری به میزان ۱۵۰،۰۰۰$ تا ۲۵۰،۰۰۰$ در کانادا پس از قبولی و ورود به کانادا را به اداره مهاجرت ارائه کنند.

ویزای کار آفرینی کانادا، ویزایی مشروط است که کار آفرین را ملزم می کند یک سری شروط تجاری را در طی مدت دو سال پس از اقامت دائم در کانادا احراز نماید.

کارآفرین باید حداقل در یک دوره یک ساله ( طی دو سال اول اقامت) شرایط زیر را احراز کند:

• در اختیار گرفتن حداقل ۳۳ درصد از سهام یک کسب و کار کانادایی مورد تایید

• داشتن نقش فعالانه و مداوم در مدیریت کسب و کاری که سهام دار آن است

• ایجاد کردن حداقل یک فرصت شغلی برای یک شهروند کانادایی

اگر کارافرین موفق به احراز این شرایط در مدت مذکور نشود، اقامت دائم کانادا را از دست می دهد

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد دریافت ویزای کانادا از طریق کارآفرینی در استان های کانادا میتوانید به صفحه مهاجرت از طریق کارآفرینی مراجعه کرده و تمام اطلاعات ایالات مختلف کانادا را دریافت نمایید.

از آنجا که ظرفیت پذیرش پرونده از طریق ویزای کارآفرینی کانادا بسیار محدود است، اگر شرایط و تمایل به تشکیل پرونده دارید در اسرع وقت با ما در تماس باشید. همچنین با تکمیل فرم ارزشیابی رایگان، کارشناسان ما اطلاعات شما را تحلیل کرده و در صورت واجد شرایط بودن با شما ارتباط برقرار خواهد شد.