Info@Yaraimmigration.com

مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند،اقامت دائم پرینس ادوارد آیلند،شرایط مهاجرت به پرینس ادوارد آیلند

آخرین به روز رسانی در 05 خرداد 1398

پرنس ادوارد آیلند(Prince Edward Island)  یکی از استان‌های کانادا است که متشکل از جزیره‌ای به همین نام و چند جزیرهٔ دیگر است. در نزدیکی نیوبرانزویک و نواسکوشیا و کبک است. نسبت به بقیه استانهای کانادا دارای جمعیت و مساحت کمتری است.ایالت پرنس ادوارد آیلند دارای چندین نام است باغی در خلیج که اشاره به مزارع سر سبز کشاورزی در کنار آب دارد.محل تولد کنفدراسیون که بازگشت به جلسه برگزار شده در شهر شارلوت تاون در سال ۱۸۶۴ دارد و پرنس ادوارد طبق توافق در آن جلسه به کنفدراسیون پیوست و هفتمین استان کانادا شد. اقتصاد ایالت پرنس ادوارد آیلند مزرعه‌داری است که تولید ۲۵٪ سیب زمینی کانادا را بر عهده دارد. استان پرنس ادوارد آیلند کانادا محلی است که قدیمی ترین افراد که برای مهاجرت به کانادا می آمدند در این جزیره میماندند . طبق سرشماری سال ۲۰۱۱، استان پرنس ادوارد آیلند ۱۴۰٫۲۰۴ نفر جمعیت دارد.حدود 56٪ از این جمعیت در مناطق روستایی زندگی می کنند.

بیشتر جمعیت جزیره از تبار بریتانیایی هستند که به قصد مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند به این استان آمده اند.

حدود 11 درصد از جمعیت جزیره، زبان اولشان زبان فرانسه است.

ایالت پرنس ادوارد آیلند کانادا از یک جزیره اصلی و ۲۳۱ جزیره کوچکتر تشکیل شده که روی هم ۵٫۶۸۵ کیلومتر مربع مساحت دارد. که جزیره اصلی ۱۰۴امین جزیره بزرگ دنیا و ۲۳ سومین در کانادا است.

این جزیره، 224 کیلومتر طول داشته و عرض آن بین 6 تا 64 کیلومتر می باشد.

کل مساحت استان پرنس ادوارد آیلند، 5660 کیلومتر مربع است.

هیچ جایی در این استان،در فاصله ای بیش از 16 کیلومتری دریا نیست.

ایالت پرنس ادوارد آیلند کانادا به سه قسمت: پرنس، کوئینز و کینگز تقسیم می شود.

تقریبا همه خاک های جزیره پرنس ادوارد، از ماسه سنگ نرم و قرمز تشکیل شده است.

جزیره پرنس ادوارد، با بیش از 90 ساحل شنی زیبا که بسیاری از آنها دارای تپه ها شنی می باشند احاطه شده است.

هیچ دریاچه و یا رودخانه مهمی در جزیره پرنس ادوارد وجود نداشته و فقط حوضچه ها، جویبارها، و رودها وجود دارند.

حدود ۱۵۰۰ مزرعه در جزیره پرنس ادوارد وجود دارد. سایر محصولات زراعتی پرورشی  در استان پرنس ادوارد آیلند عبارتند از: سیب، توت فرنگی، زغال اخته، هویج، پیاز، گوجه فرنگی، حبوبات و  گوشت خوک، گوشت گاو و فراورده‌های لبنی حیوانات قسمت اصلی کشاورزی حیوانات می‌باشد. صنعت گردشگری (به ویژه در طول تابستان) یکی از منابع مهم درآمدی جزیره محسوب می‌شود. جذابیت مناظر طبیعی، زمین‌های گلف در این جزیره تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می‌کند. 

ایالت  پرنس ادوارد آیلند در جدیدترین برنامه مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق سرمایه گذاری تعداد افراد پذیرفته شده را نسبت به دفعات قبل دو برابر کرده است پس با داشتن برنامه ریزی دقیق و مشاوره عالی میتوانید برای مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی اقدام کنید سازمان مهاجرتی یارا تمام این امور را در سریع ترین زمان و به بهترین صورت انجام میدهد

اگر شما هم قصد مهاجرت به پرنس ادوارد آیلند از طریق کارآفرینی را دارید میتوانید با وکیل مهاجرت به کانادا سازمان مهاجرت به کانادا یارا تماس بگیرید.